Facebook ile bağlan security.login.close

Westworld 2 Ekim’de Başlıyor

Yetişkinlere ait devasa bir eğlence parkı düşünün... Konsepti Vahşi Batı olsun ve binlerce dolar para yatırarak, bu dünyaya dahil olup istediğiniz fanteziyi yaşayın.

Burada banka soymak da serbest, soyanı yakalamak da, gözünüze kestirdiğiniz birini öldürmek de! Üstelik endişelenmenize de gerek yok; sonuçta öldürdüğünüz şeyler insan değil, birer android!

Peki ya günün birinde bu android’ler kendi öz iradelerini kazanırlarsa Westworld’e neler olur? İşte tam da bu noktada yapay zeka ile organik zekanın birbirine düşmesiyle oluşan düğümü izleyeceğiz.

Bir HBO yapımı olan Westworld, yılın en merakla beklenen dizilerinden biri. Oyuncu kadrosuna baktığımızda gözümüze ilk çarpan isimler, sinema dünyasının efsane aktörleri Anthony Hopkins ve Ed Harris.

Bu iki dev oyuncuyu bir dizide izleyecek olmanın keyfi bile Westworld’e bağlanmak için yeterli etken. Lost ile dünya çapında üne kavuşan ve Star Trek’le Star Wars’u yönetebilmiş yegâne isim olma unvanına sahip olan J.J. Abrams ise, dizinin uygulayıcı yapımcısı. Bu diziyi sakın kaçırma! https://www.youtube.com/watch?v=IuS5huqOND4

eymibaby
--> --> --> --> --> -->