Facebook ile bağlan security.login.close

Uzaylılara Geçit Yok!

Roland Emmerich’in efsane yapımı Independence Day, Resurgence adlı yeni filmiyle 1 Temmuz’da sinema salonlarına geri dönüyor. İlk filmi 1996 yılında yayımlanan ve uzaylı işgalini konu alan Independence Day, zamanının ötesindeki görsel efektleriyle vizyona girdiği dönemde oldukça ilgi görmüş ve ciddi bir gişe başarısı yakalamıştı.

Film özelikle Will Smith’in popülerliğine popülerlik katmıştı. 20 yıl aradan sonra Independence Day: Resurgence adıyla beyaz perdelere geri dönecek olan devam filminin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine Ronald Emmerich oturuyor.

Bu kez Will Smith kadroda maalesef yok! Fakat uzun zamandır beklenen devam filminin kadrosunda Jeff Goldblum, Vivica A. Fox ve Bill Pullman, Liam Hemsworth ve Maika Monroe gibi ilk filmden birçok tanıdık isim yer alıyor. Şimdi seni Independence Day’in etkileyici yeni fragmanıyla baş başa bırakalım. Fragmandan da göreceğin üzere, Ronald Emmerich, ustalığını yine fazlasıyla konuşturmuş! https://www.youtube.com/watch?v=RfJgT89hEME

eymibaby
--> --> --> --> --> -->