Facebook ile bağlan security.login.close

Tim Burton’dan Yeni Film

Tim Burton hayranlarının uzun zamandır heyecanla beklediği Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, yani Türkçeye çevrilmiş ismiyle Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocukları, 30 Eylül’de gösterime giriyor.

Ransom Riggs'in 2011'de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlanan film, fantastik konusu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Eva Green, Asa Butterfield, Judi Dench ve Samuel L. Jackson gibi önemli isimleri kadrosunda barındıran film, izleyicilere renkli, büyülü ve ürkütücü sürprizlerle dolu bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Yeni Tim Burton filminde 16 yaşındaki Jacob, dedesinin başına gelen felaketin ardından hiç bilmediği bir adada keşfe çıkacak. Bu keşif sırasında burada Bayan Peregrine`e ait bir çocuk yuvasının darmadağın olmuş kalıntılarıyla karşılaşacak. Fakat aslında burası sıradan insanların asla göremeyecekleri bir dünyadır.

Film, Avustralya’da gözlerden uzak bir yetimhanede Bayan Peregrine’in gözetiminde dış dünyadan kopuk bir halde bir arada yaşayan özel yetenekli, tuhaf çocukları konu alıyor. En son Big Eyes filmiyle kendisini vizyonda gördüğümüz Tim Burton’ın yen macerasını izlemek kesinlikle eğlenceli olacak.

www.youtube.com/watch?v=mAdpJw-MM-M

eymibaby
--> --> --> --> --> -->