Facebook ile bağlan security.login.close

Efsane Film The Magnificent Seven’e 2016 Yorumu

Bu ayın dikkat çeken filmlerinden biri de The Magnificent Seven. 1960 yapımı klasik western filminin yeni versiyonu olan yapım, müthiş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Training Day, The Equalizer ve Southpaw gibi başarılı filmlerle dikkat çeken Antonie Fuqua'nın yönettiği filmin kadrosunda Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke ve Vincent D'Onofrio gibi isimler var. Filmin senaryosu ise, True Detective'in yaratıcısı Nic Pizzolatto tarafından yazıldı. Anlayacağın tam bir yıldızlar topluluğu!

Orijinal filmi izlemeyenlere konuyu anlatalım: Rose Creek adlı küçük bir kasabanın halkı, kasabayı yöneten Bartholomew Bogue’tan usanmıştır. Onları bu zor durumdan kurtarmak için bir araya gelen, farklı yeteneklere ve karakterlere sahip, aralarında ödül avcılarının, kanun kaçaklarının ve kumarbazların da bulunduğu 7 silahlı adam ortak bir amaç uğruna güçlerini birleştirirler. Bartholomew Bogue’u öldürmek!

Akira Kurosawa'nın efsanevi Yedi Samuray'ından (1954) uyarlanarak çekilen 1960 yapımı Muhteşem Yedili'nin yeniden çevrimi niteliğindeki The Magnificent Seven, ayın dikkat çeken filmlerinden. Özellikle western tutkunlarının 23 Eylül’de vizyona girecek bu filmi kaçırmaması lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=Sn3pie-Ob2E

eymibaby
--> --> --> --> --> -->