Facebook ile bağlan security.login.close

The Lego Batman Movie Geliyor

2014 yılında vizyona giren Lego Movie, kuşkusuz son yılların en başarılı animasyon filmlerinden biriydi. Legolar evreninde geçen filmde, sıradan bir adam olan Emmet’in beklemediği bir anda dünyayı kurtaran bir kahraman olma şansını yakalamasını izlemiştik.

Bu olağanüstü filme şimdi de bir devam filmi geliyor. Serinin yeni filmi, The Lego Movie'nin en sevilen karakteri Batman'e çekildi. Batman'in klişe hikayesi ve tavırlarıyla sürekli dalga geçen bu kahkaha makinesi karakter, böylelikle kendi filmine kavuşmuş oldu.

Yönetmen koltuğunda Chris McKay’in oturduğu The Lego Batman Movie’nin senaryosu ise, Seth Grahame-Smith ve Chris McKenna ikilisine ait. Seslendirme kadrosunda Will Arnett, Ralph Fiennes, Rosario Dawson, Zach Galifianakis, Michael Cera ve Mariah Carey gibi iddialı isimlerin bulunduğu film, 10 Şubat’ta vizyona giriyor.

Çok bencil bir karaktere sahip olan ve yıllardır yalnız yaşayan Batman, bu Lego filminde yanına aldığı Robin ile birlikte kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkacak ve Gotham'ı Joker'in elinden kurtarabilmek için takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu anlayacak.

İşte bu harika filmin son fragmanı:https://www.youtube.com/watch?v=LqrQKZlCcjo

eymibaby
--> --> --> --> --> -->