Facebook ile bağlan security.login.close

Star Trek 50 Yaşında

Bu yıl bir efsanenin 50. yıl dönümünü kutluyoruz. Eylül 1966’da ilk bölümü yayınlanan Star Trek: The Original Series, bilim kurguya bakışımızı tamamen değiştiren gerçek bir fenomendi. Galaksiler arası müthiş maceralara atılan ekibin bir parçası olmak her çocuğun hayalini süslüyordu.

Bu eşsiz dizi sayesinde Star Trek'in kült oyuncuları William Shatner (Captain Kirk) ve geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan kadim dostu Leonard Nimoy'un (Mr. Spock) popüler kültürün unutulmaz isimleri olarak tarihteki yerlerini çoktan aldı. Star Trek'in 50. yıl şerefine bu yıl birçok lisanslı ürün satışa çıkıyor.

Bu ürünlerden biri, dizi ve uzay tutkunlarını fazlasıyla memnun edeceğe benziyor. National Geographic imzalı Star Trek The Official Guide to Our Universe, her Star Trek tutkununun evinde olması gereken bir ürün. 304 sayfalık bu harika kitap, yüzlerce illüstrasyonla okuyucusuna gerçek bir görsel şölen sunuyor. Haziran ayında satışa çıkacak kitap, ön satışa sunuldu. http://www.amazon.com/Star-Trek-Official-Guide-Universe/dp/1426216521?tag=ga21-20

eymibaby
--> --> --> --> --> -->