Facebook ile bağlan security.login.close

Ne Dilersen Dile Maximum Mobil’de!

Kredi kartı yönetiminden kampanya katılımına, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama; “Maximum Mobil”

FIRSATLAR

İş’te Üniversiteli kredi kartına özel tüm kampanyaları görebilir, kampanyalara kolayca katılabilir ve katıldığın kampanyaları görüntüleyebilirsin.

Alışverişlerinden önce tüm sektörlerdeki fırsatları ve indirimleri kontrol edebilir ve bu sayede daha fazla ayrıcalıktan yararlanabilirsin.

Cinemaximum’daki vizyon filmlerine göz atabilir, salonunu, seansını ve hatta koltuğunu seçerek kart bilgilerini girmeden sinema biletini hızlıca alabilirsin.

ÖDEMELER

Mağaza ya da e-ticaret sitesi alışverişlerinde kartın yanında olmasa da QR kod ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin.

NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarla alışverişlerini cep telefonundan hızlı ve güvenli olarak temassız yapabilirsin.

Maximum Mobil’le anlaşmalı kurumların faturalarını anında ödeyebilirsin.

KARTLARIM

İş’te Üniversiteli kredi kartınla nerede ne harcama yaptığını anında görebilir ve borcunu hızlıca ödeyebilirsin.

Kredi kartı harcamalarını kolayca taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsin.

Kartınla ilgili çok sayıda işlemi Şubeye gitmeden ya da Çağrı Merkezini aramadan kolayca yapabilirsin. Kart şifreni değiştirebilir ya da yeni kartlarına şifre alabilirsin. Sanal kart oluşturabilir ve sanal kartının limitini güncelleyebilirsin.

İş’te Üniversiteli kredi kartının limit, borç, hesap kesim tarihi ve puan bilgilerini kontrol edebilirsin.

Ayrıca anında kart başvurusu yaparak kolayca Bankamız kredi kartı sahibi olabilirsin.

eymibaby
--> --> --> --> --> -->