Facebook ile bağlan security.login.close

Lady Gaga 21 Ekim’de Dönüyor

Çılgın yıldız, 2013 yılında çıkardığı ARTPOP albümünden beri sessizliğini koruyordu ve nihayet beklenen dönüşü yaptı. Yeni Lady Gaga albümünün adı Joanne olacak ve 21 Ekim’de Stremline/Interscope etiketiyle tüm dünyada yayımlanacak.

Gaga, albümünün adını 19 yaşında hayata gözlerini yuman teyzesi Joanne’den ilham alarak seçmiş. Joanne, aynı zamanda Lady Gaga’nın da göbek adı. Yeni Lady Gaga albümünden çıkan ilk single, Perfect Illusion adlı şarkı oldu. Şarkıda Tame Impala’dan Kevin Parker’ın ve Mark Ronson’ın imzası var. Kayıtlarda gitarları Queens of the Stone Age grubundan Josh Homme çalmış ve şarkının prodüktörlüğünü de Bloodpop üstlenmiş.

Gaga, yeni albümünde son yıllarda müzik dünyasına damga vurmuş çok önemli isimlerden de besteler aldı. Father John Misty, Florence Welch, Beck ve Hillary Lindsey, yeteneklerini Lady Gaga’nın hizmetine sunmuşlar.

Yeni Lady Gaga albümünü beklerken; şimdilik Perfect Illusion’ın video klibiyle moral bulabilirsin. Bu dans dolu muhteşem video, Ruth Hogben ve Andrea Gelardin ortaklığında çekilmiş ve bize adeta özlediğimiz Gaga’nın dönüşünü müjdeliyor. www.youtube.com/watch?v=Xn599R0ZBwg

eymibaby
--> --> --> --> --> -->