Facebook ile bağlan security.login.close

Kiefer Sutherland Dönüyor

24 dizisiyle uzun yıllar gönlümüze taht kuran Kiefer Sutherland, yepyeni projesi Designated Survivor ile ekranlara dönüyor. Sutherland’i bir politik gerilim yapımında izlemek oldukça ilginç olacak. Dizinin konusuysa bir hayli merak uyandırıcı.

Amerikan başkanının meclis konuşması sırasında, bombalı bir suikast yaşanır. Bu saldırıdan yalnızca bir bakan sağ kurtulur ve kanun gereği apar topar Amerikan başkanı olarak göreve başlar.

Fakat bu kaynağı belirsiz patlama, Amerikan siyasetinin kökünü kazımaya henüz yeni başlamıştır. Başkanlık, kumpas, gizli servis ve dünya siyaset basını arasında sıkışıp kalan yeni başkanın en önemli görevi, bu olayın fail ya da faillerini açığa çıkarmaktır. Tabii bu süreçte kendi kellesinin de güvenliğinden emin olmaya çalışacaktır.

Başrollerini Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q, Kal Penn, Italia Ricci, Adan Canto gibi önemli isimlerin paylaştığı dizi, 21 Eylül’de iddialı bir bölümle yayın hayatına başlayacak. Şimdi seni dizinin fragmanıyla baş başa bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=N_f1v0Nx5Sw

eymibaby
--> --> --> --> --> -->