Facebook ile bağlan security.login.close

Jimmy Page Nihayet Dönüyor

İşte bu muhteşem bir haber! Tüm zamanların en önemli rock gruplarından Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page uzun zamandır beklenen solo albümünü önümüzdeki yıl yayınlıyor.

Bildiğin gibi efsane grubun solisti Robert Plant, yıllardır farklı projelerle gündemden düşmüyor ve dünyayı turluyor, John Paul Jones ise The Crooked Vultures ve Seasick Steve gibi projelerle müzik kariyerine devam ediyordu.

Gelmiş geçmiş en büyük gitaristlerden biri olarak kabul edilen Jimmy Page’in dönüşünün büyük sükse yapması bekleniyor. Yeni albümü merakla beklenen gitarist, aynı zamanda 2017’de yeni grubuyla birlikte sahnelere döneceğini de açıkladı.

Vereceği konserlerde Led Zeppelin şarkıları da dahil olmak üzere, kariyerinin farklı projelerinden ve yeni albümünden şarkılar icra edeceğini söyleyen Page’in turne programını ve albümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu konuda yeni haberler geldikçe, yazmaya devam edeceğiz. Şimdi seni geçmişe götürelim ve bu efsane gitaristin unutulmaz solosuyla baş başa bırakalım. www.youtube.com/watch?v=PgA76eq2RTU

eymibaby
--> --> --> --> --> -->