Facebook ile bağlan security.login.close

Türkiye'de Bir İlk: İstanbul Komedi Festivali

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM), Türkiye'de ilk defa uluslararası bir komedi festivaline ev sahipliği yapıyor. BKM, beş gün sürecek festival kapsamında, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayacak.

Türkiye’den ve dünyadan birçok ünlü komedyenin katılımı ile gerçekleşecek olan İstanbul Komedi Festivali, mizah temalı sergilerden keyifli komedi şovlara, özel konuklarla yapılacak olan panellerden komedi film gösterimlerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sunacak.

15 Kasım’da Demet Akbağ’ın şovuyla başlayacak festivalin ağır topu ise, Eddie Izzard olacak. Ocean’s 13, Across the Universe, Treasure Island filmleri ve Hannibal dizisindeki oyunculuğuyla herkesten tam not alan Eddie Izzard, Force Majeure adlı isimli stand-up gösterisiyle 16 Kasım’da Uniq Hall’de olacak!

“Söyleyin de beraber gülelim!” sloganıyla yola çıkan İstanbul Komedi Festivali, 15-20 Kasım tarihlerinde BKM Tiyatro, BKM Mutfak, Zorlu PSM, Uniq Hall'de düzenlenecek. Eğlenceli olacağı kesin gibi gözüken İstanbul Komedi Festivali’nin tam programını web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. www.istanbulkomedifestivali.com

eymibaby
--> --> --> --> --> -->