Facebook ile bağlan security.login.close

Homeland Yeni Yılda Başlıyor

Ciddi bir hayran kitlesi olan ve geride bıraktığı beş sezonla tam bir ödül canavarı haline gelen Homeland, altıncı sezonuyla iddialı bir geri dönüşe hazırlanıyor.

Beş sezon boyunca Orta Doğu ve Avrupa'da yaşanan siyasi olayları konu alan ve sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Homeland, yeni sezonla birlikte eve dönüyor.

Yeni sezonu Brooklyn'de başlayacak olan dizinin Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimi ve sonrasında yaşananları konu alacağı açıklandı. Dizi, çapraz bir zaman kurgusu izleyecek ve her yeni bölümde seçim günü ile başkanın yemin töreni arasında geçen süreçteki farklı zamanlara ve karakterlere odaklanacak.

Showtime ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezon 15 Ocak’ta başlıyor. Altıncı sezona dair yayınlanan ilk fragman, azılı Homeland hayranlarını fazlasıyla memnun etmiş durumda. Her zaman olduğu gibi sıkı bir aksiyon bizi bekliyor ve anlaşılan Carrie Mathison bizi aksiyona fazlasıyla doyuracak. İşte Homeland altıncı sezonun ilk fragmanı: www.youtube.com/watch?v=m9MvePNpnGg

eymibaby
--> --> --> --> --> -->