Facebook ile bağlan security.login.close

Harley ve The Davidsons’ın Gerçek Tarihi Bu Dizide!

Motosiklet tutkunları üç bölümlük bu diziyi bir solukta izleyecek! Discovery’nin merakla beklenen mini dizisi Harley and The Davidsons, 13 Eylül’de başlıyor. Gerçek olaylara dayanan dizi, 20. yüzyılın başlarında meydana gelen büyük sosyal ve teknolojik değişim zamanında ikonik motosiklet markası Harley Davidson’ın doğuşunu konu alıyor.

Dizinin kadrosu, Walter Davidson rolünde Michiel Huisman (Game of Thrones), William (Bill) Harley rolünde Robert Aramayo (Game of Thrones) ve Arthur Davidson rolünde Bug Hall’dan (The Little Rascals) oluşuyor.

Dizide üç arkadaş Walter, Arthur ve Bill’ın tüm varlıklarını ve geçimlerini riske ederek, umut vadeden bir girişimde bulunuşunu izleyeceksin. Her biri değişik zorluklar yaşıyor ama hepsinin hayalleri ve hırsları bir motosiklette birleşiyor.

Walter Davidson, kuralları yok sayarak ve herhangi bir yere istediği kuvvette gitmesini sağlayacak bir motosiklet yaratan bu ortaklık sayesinde toplum baskılarından kurtulma şansı yakalıyor. Arthur Davidson için ismini temize çıkarma fırsatı sunan bu motosiklet, Bill Harley için ise sonunda baskıcı ailesinden kurtulmak ve mühendislik bilgilerini kullanmak anlamına geliyor.

Milwaukee’de bir barakada üretilen motosikletler, hayal edilebilen her türlü durumdan sağ çıkmayı başarıyor. Özellikle Walter motosikletlerin limitlerini zorluyor. Dizginleyemediği hırsı, onu tüm ülkeye yayılan ölümcül yarışlarda yer almaya ve en iyi motor yarışçısı olmaya itiyor.

Neyse, daha fazla anlatmayalım da bu harika dizinin keyfini kaçırmayalım. Biz susalım fragman konuşsun: www.youtube.com/watch?v=Fb4fWG1XF2M

eymibaby
--> --> --> --> --> -->