Facebook ile bağlan security.login.close

Gotik Maceraya Yolculuk

Tim Burton dehasının yarattığı The Nightmare Before Christmas, sinema tarihinin ilk uzun metrajlı stop-motion filmi. 1993’te vizyona giren bu efsane yapımda bildiğin gibi Halloweentown'da geçen olaylar işleniyor.

Çekimleri üç yıl süren The Nightmare Before Christmas, Türkçeye Noel Gecesi Kabusu olarak çevrilmişti. Önce unutanlar için konuyu kısaca hatırlatalım:

Cadılar Bayramı kasabasının kabak kralı Jack Skellington, her yıl aynı ürkütücü cadılar bayramı kutlamalarını yapmaktan sıkılır. Kasabadaki yaratıklar için sorun yok gibi görünse de, Jack başka bir şey yapmak ister. Bir gün yanlışlıkla Noel’in kutlandığı bir kasabayı gören Jack, buradaki insanların ne kadar mutlu olduğunu görür.

Hemen kendi kasabasına dönen Jack, Cadılar Bayram’ını Noel temalı olarak kutlamak ister ve olan olur.İşte bu unutulmaz film, şimdi de harika bir masaüstü oyunu olarak karşına çıkıyor. Oyunda Sandy Claws’un kimin tarafından kaçırıldığını bulmak için ipuçlarından yararlanıp gizemi aralayacaksın.

Ekim ayında satışına başlanacak oyun için ön satış devam ediyor. The Nightmare Before Christmas hayranları için kaçırılmayacak bir fırsat. http://www.entertainmentearth.com/prodinfo.asp?number=USCL004261

eymibaby
--> --> --> --> --> -->