Facebook ile bağlan security.login.close

Dracula İçin Müthiş Figür

Vampir dendiğinde akla ilk gelen isim her daim Dracula olmuştur. Tüm zamanların en önemli ikonlarından biri olan Dracula karakteri, geçmişten günümüze pek çok farklı şekilde yorumlandı.

Birçok ünlü oyuncu Dracula’yı beyazperdede ya da başka formatlarda canlandırdı; ancak hiç kimse bu ölümsüz karakteri Christopher Lee’nin Dracula yorumu kadar kült statüsüne taşıyamadı. Şimdi Lee’nin efsane Dracula rollerinden biri, çok özel bir figürle evlerinize gelmeye hazırlanıyor.

30 cm. boyutundaki bu figürde toplam 30 poz verdirilebilir eklem bulunuyor. Christopher Lee’nin Scars of Dracula filmindeki kostüm ve pozlarının bire bir kopyası bu figüre ilham vermiş.

İki adet değiştirilebilir surat ifadesi mevcut; biri karakterin normal haliyken diğeri de vampir dişlerinin belli olduğu daha ürkütücü bir ifadeye sahip. Aksesuar olarak bir adet yarasa, bir adet kılıç, bir bıçak, bir adet köpek figürü, bir adet Dracula yüzüğü ve şarap bardağı da bulunuyor.

Bu son derece gerçekçi figürün satış fiyatı 230 dolar ve yılbaşında satışa çıkacak. http://www.sideshowtoy.com/collectibles/the-scars-of-dracula-count-dracula-star-ace-toys-ltd-902855/

eymibaby
--> --> --> --> --> -->