Facebook ile bağlan security.login.close

Die Antwoord İlk Kez İstanbul’da

Bu yaz harika konser ve festivaller seni bekliyor. Bu etkinlikler sayesinde dünyaca ünlü birçok ismi İstanbul’da görme şansına sahip olacaksın. Bu isimler arasında en dikkat çekenlerden biri de ilk kez Türkiye’ye gelecek olan Die Antwoord.

5 Haziran'da KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek Dropout Festival kapsamında izleyeceğin Die Antwoord, son yılların en başarılı gruplarından. Yayımladığı üç albüm ve çektikleri birbirinden harika videolarla müzik endüstrisinde bütün ezberleri bozan Die Antwoord, müzik endüstrisinin en acayip gruplarından biri. 2008 yılında Cape Town'da kurulan ve Güney Afrika’nın gettolarından dünyaya açılan Die Antwoord, Amerikan dans listelerinde dördüncü sıraya kadar yükselme başarısını göstermiş önemli bir isim.

Bu arada Dropout Festival kapsamında Die Antwoord'un yanı sıra Modestep, Ceza, Lust, Furkan Kurt, Orkun Bozdemir, Boys N The Hood da sahne alacak. Şimdi gel seni Die Antwoord’tan harika bir video ile baş başa bırakalım. https://www.youtube.com/watch?v=uMK0prafzw0&nohtml5=False

eymibaby
--> --> --> --> --> -->