Facebook ile bağlan security.login.close

Chill-Out Festival ile 11.Randevu

Türkiye’nin en köklü müzik festivallerinden biri olan Chill-Out Festival İstanbul, bu yıl 28-29 Mayıs tarihlerinde yine Life Park’ta gerçekleşiyor. Geçtiğimiz sene 10. yılını 20 bine yakın müzikseverin katılımıyla kutlayan festival, cazdan soul ve funk'a, electronica ve house'dan indie’ye uzanan müzikal seçkisi, konsept sahneleri, kültürel ve sanatsal aktiviteleri, eşsiz doğası ve bu yıl da farklılaşarak sunacağı sıra dışı atmosferiyle, festival tutkunlarını büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

Chill-Out Festival İstanbul, her iki günde de 12:00-00:00 saatleri arasında, 3 sahnede toplam 24 saatlik müzikal programlama ile gerçekleşecek. İlk albümü Sun Structures’la 2014’ün en iyi kayıtlarından birine imza atan İngiliz psychedelic rock grubu Temples, festivalin dikkat çeken isimlerinden biri.

Son albümleri Moth ile büyük beğeni alan Chairlift, İsveçli elektronik müzik prodüktörü Axel Willner’ın alter-ego’su The Field, Danimarkalı müzisyen Jannis Noya Makrigiannis’in projesi Choir of Young Believers ve Fransız elektronik müzik üçlüsü dOP da festivalde olacak. http://www.chilloutfest.com

eymibaby
--> --> --> --> --> -->