Facebook ile bağlan security.login.close

Charlaine Harris’ten Midnight, Texas

True Blood sevenleri böyle alalım. Charlaine Harris'in True Blood romanı, dizi olarak HBO'da yayınlandığı yıllarda, adeta fenomen haline gelmiş ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca sadık hayrana sahip olmuştu.

Harris, şimdi de yeni projesi Midnight, Texas ile karşına çıkmaya hazırlanıyor. NBC ekranlarında izleyeceğin Midnight, Texas, -adından da kolaylıkla anlaşılacağı üzere- Texas’ta kısmen terk edilmiş bir kasabada geçecek.

Midnight, Texas, dışarıdan bakıldığında kendi halinde görülen bir kasaba olsa da, içinde kimselerin bilmediği gizemli tiplere ev sahipliği yapacak. Doğaüstü güçleri olan karakterlerle sıradan kasaba halkının sürekli karşı karşıya geldiği ve bir anda özel güçlere sahip insanların bir bir ölmeye başladığı kasabada oldukça sıkı zaman geçireceğini garanti ediyoruz.

Kadrosunda François Arnaud, Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Sarah Ramos ve Peter Mensah gibi isimleri barındıran Midnight, Texas’ın ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Ama NBC’nin yayınladığı ilk fragman heyecanı üst seviyeye çıkarmış durumda. https://www.youtube.com/watch?v=0nAuAAnCN_4

eymibaby
--> --> --> --> --> -->