Facebook ile bağlan security.login.close

Cehennem Silahı Dizi Oldu

Son bir kaç yıldır kült Hollywood filmlerinden dizi devşirmeye başlayan ve bu işten iyi sonuçlar çıkaran Amerikan televizyon dünyası, şu sıralar önüne gelen filmin televizyon hakkını satın alarak yeni projeler duyuruyor. Bu projelerden biri de efsane film serisi Lethal Weapon; yani herkesin bildiği adıyla Cehennem Silahı.

İlki 1987'de vizyona giren ve her filmi büyük ilgi gören dört filmlik Lethal Weapon serisi, şimdi de televizyon ekranlarında karşına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan ilk fragmandan gördüğümüz kadarıyla, önümüzdeki sonbaharda Fox'ta yayınlanacak dizi, filmin özünden kopmamış.

Yine biri sorumlu biri sorumsuz iki polisin maceralarını konu alacak olan dizide, Martin Riggs'i Clayne Crawford, Roger Murtaugh'uysa Damon Wayans canlandıracak. Evet kabul ediyoruz; Mel Gibson ve Danny Glover gibi iki efsane ismin yerini doldurmak bir hayli zor.

Fakat ilk fragmanıyla bolca aksiyon vadeden dizi, hemen herkesten geçer not almayı başardı. Bakalım sen ilk fragmanı nasıl bulacaksın? www.youtube.com/watch?v=cXZdEmvcFdU

eymibaby
--> --> --> --> --> -->