Facebook ile bağlan security.login.close

Büyük Buluşma 3 Haziran

Strateji ve RPG oyunları severlerin uzun senelerdir gönülden bağlı oldukları efsane oyun World of Warcraft, 3 Haziran’da beyaz perdede! Warcraft farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyacak.

Yılın en heyecanla beklenen filmlerinden biri Warcraft’ın yapımcılığını Blizzard Entertainment ve Legendary Pictures üstlendi. Filmin prodüksiyonu 100 milyon dolara mal oldu ve Legendary, bu filmden 500 milyon dolar kar bekliyor. Warcraft evreninde karakter bolluğu olduğu için bu filmin kadrosunda birçok göze batan yıldız var.

Travis Fimmel (Vikings), Paula Patton (Mission Impossible: Ghost Protocol), Ben Foster (3:10 to Yuma), Dominic Cooper (Preacher) ve Toby Kebbell (Fantastic Four) bu isimlerden bazıları. Filmin yönetmen koltuğunda ise mütevazı filmlerin bol ödüllü yönetmeni Duncan Jones oturuyor.

Jones bugüne dek çektiği Moon ve Source Code adlı filmlerle BAFTA, BIFA, ALFS, Hugo gibi çok prestijli organizasyonlarda ödüller kazanmış olan bir isim. Şimdi seni milyonlarca World of Warcraft hayranının heyecanla beklediği filmden harika bir fragmanla baş başa bırakalım. https://www.youtube.com/watch?v=-vwPitt1XMQ

eymibaby
--> --> --> --> --> -->