Facebook ile bağlan security.login.close

Blair Cadısı Korkutmaya Geliyor

Bağımsız korku sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı örneklerinden biri olan The Blair Witch Project, 1999 yılında vizyona girdiğinde adeta deprem yaratmıştı.

Sadece 40 bin dolar bütçe ve bir el kamerasıyla çekilen film, sinema salonlarında çığlıklar yükselmesine neden olmuş ve tam 250 milyon dolar gişe başarısı yakalamıştı. Daniel Myrick ve Eduardo Sánchez ikisinin kısa sürede kült mertebesine ulaşan filmleri, günümüzde epey bir popüler olan 'found footage' filmler furyasının da fitilini ateşlemişti.

The Blair Witch Project, şimdi de devam filmiyle sinema salonlarında korku dozajını yükseltmeye geliyor. İlk filmin 20 yıl sonrasında geçecek olan Blair Witch, yayınlanan fragmanlardan korku filmi sevenleri fazlasıyla memnun edecekmiş gibi gözüküyor.

Filmin senaryosu Simon Barrett tarafından kaleme alındı. Yönetmenlik koltuğundaysa The Guest, V/H/S ve You're Next gibi filmlerle dikkat çeken Adam Wingard oturuyor.

Brandon Scott, Callie Hernandez, Valorie Curry gibi oyuncuların rol aldığı Blair Witch'in, en az ilki kadar ürpertici olması bekleniyor. 23 Eylül’de izleyiciyle buluşacak filmden şimdi seni sıkı bir fragmanla baş başa bırakalım.

www.youtube.com/watch?v=8RDXPg6HueI

eymibaby
--> --> --> --> --> -->